Kontakt

Skeviks Gård
134 32 Gustavsberg

08-570 387 00

bokning@skevik.se
reception@skevik.se

Kommunalt – länk till sl.se

Buss 424 från Gustavsbergs Centrum
Avstigning busshållsplats Skevik

Hitta hit – Google Maps

Väg 222
Avfart N Lagnö, Skevik, Insjön
Följ skyltar mot Skevik, N Lagnö
Gratis parkering – inget tillstånd behövs.

Ragnar Flink, VD
ragnar.flink@skevik.se
08-570 387 23
0730-41 64 19

Sofia Rosengren, Platschef
sofia.rosengren@skevik.se
08-570 387 22
0704-58 05 07

Bokning Skevik
bokning@skevik.se
08-570 387 00

Reception Skevik
reception@skevik.se
08-570 387 00

Sofia Rosengren, Bokningsansvarig
sofia.rosengren@skevik.se
0704-58 05 07

Ann Billström, Bokning
ann.billstrom@skevik.se
08-570 387 65

Katarina Holmqvist, Bokning
planering@skevik.se
08-570 387 87

Sofia Rosengren, Platschef
sofia.rosengren@skevik.se
08-570 387 22
0704-58 05 07

Fredrik Helin, Kökschef
koket@skevik.se
08-570 387 27
0704 41 66 14

Ragnar Flink, VD
ragnar.flink@skevik.se
08-570 387 23
0730-41 64 19

Annika Klingberg, Ekonomi
annika@blablom.se
08-570 387 61

Ragnar Flink, VD
ragnar.flink@skevik.se
08-570 387 23
0730-41 64 19

Jenny Flink, Marknad
jenny.flink@skevik.se
0736-42 16 65